Ženy SLIM


                        HUBNOUCÍ PROGRAM PRO ŽENY - ENERGETICKÁ HODNOTA 5000-6000 kJ


  • Tento program je nutričně i kaloricky vyvážený tak, aby jste se cítily plné energie, ale zároveň se zbavovaly tuku.
  • Při správném dodržování programu alespoň po dobu 1 měsíce, je průměrný váhový úbytek 4 - 5 kg.
  • Díky správnému poměru živin se zbavujete tuku, ale svaly zůstávají.
  • Úbytek váhy je pozvolný, proto se nemusíte bát jo-jo efektu.
  • Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel.
  • Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!


     VYBERTE SI Z NÁSLEDUJÍCÍCH HUBNOUCÍCH PROGRAMŮ:


Ženy SLIM 40 DNÍ

CENA: 309 Kč/den HUBNOUCÍ PROGRAM PRO ŽENY ENERGETICKÁ HODNOTA 5000-6000 kJ PROGRAM NA 40 DNÍ  (PO - PÁ) Tento program je nutričně i kaloricky vyvážený tak, abyste se cítily plné energie, ale zároveň se zbavovaly tuku. Při správném dodržování programu alespoň po dobu 1 měsíce, je průměrný váhový úbytek 4 - 5 kg. Díky správnému poměru živin se zbavujete tuku, ale svaly zůstávají. Úbytek váhy je pozvolný, proto se nemusíte bát jo-jo efektu. Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

12 360,00 Kč 12 760,00 Kč

ŽENY SLIM 5 dní

    339 Kč/DEN HUBNOUCÍ PROGRAM PRO ŽENY ENERGETICKÁ HODNOTA 5000-6000 kJ PROGRAM NA TÝDEN BEZ SOBOTY (PO - PÁ) Tento program je nutričně i kaloricky vyvážený tak, abyste se cítily plné energie, ale zároveň se zbavovaly tuku. Při správném dodržování programu alespoň po dobu 1 měsíce, je průměrný váhový úbytek 4 - 5 kg. Díky správnému poměru živin se zbavujete tuku, ale svaly zůstávají. Úbytek váhy je pozvolný, proto se nemusíte bát jo-jo efektu. Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

1 695,00 Kč

ŽENY SLIM 20 dní

CENA 329 Kč/den  HUBNOUCÍ PROGRAM PRO ŽENY ENERGETICKÁ HODNOTA 5000-6000 kJ PROGRAM NA MĚSÍC (PO - PÁ) Tento program je nutričně i kaloricky vyvážený tak, abyste se cítily plné energie, ale zároveň se zbavovaly tuku. Při správném dodržování programu alespoň po dobu 1 měsíce, je průměrný váhový úbytek 4 - 5 kg. Díky správnému poměru živin se zbavujete tuku, ale svaly zůstávají. Úbytek váhy je pozvolný, proto se nemusíte bát jo-jo efektu. Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

6 580,00 Kč