Ženy FIT


        ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ PRO ŽENY (MOŽNO I PRO MUŽE)  - ENERGETICKÁ HODNOTA 8000 kJ


  • Tento program je určen pro udržování zdravého životního stylu formou pravidelného stravování v 5-ti denních porcích.
  • S tímto program získáte veškeré potřebné živiny, vitamíny i minerály.
  • Budete se cítit plni energie a hlavně FIT!
  • Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel.
  • Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

VYBERTE SI Z NÁSLEDUJÍCÍCH UDRŽOVACÍCH PROGRAMŮ:


ŽENY FIT 40 DNÍ

  339 Kč/den ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ PRO ŽENY (MOŽNO I PRO MUŽE) ENERGETICKÁ HODNOTA 8000 kJ PROGRAM NA 40 DNÍ (PO - PÁ) Tento program je určen pro udržování zdravého životního stylu formou pravidelného stravování v 5-ti denních porcích. S tímto program získáte veškeré potřebné živiny, vitamíny i minerály. Budete se cítit plni energie a hlavně FIT! Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

13 560,00 Kč 13 960,00 Kč

ŽENY FIT 5 dní

       369 Kč/den ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ PRO ŽENY (MOŽNO I PRO MUŽE) ENERGETICKÁ HODNOTA 8000 kJ PROGRAM NA TÝDEN  (PO - PÁ) Tento program je určen pro udržování zdravého životního stylu formou pravidelného stravování v 5-ti denních porcích. S tímto program získáte veškeré potřebné živiny, vitamíny i minerály. Budete se cítit plni energie a hlavně FIT! Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

1 845,00 Kč

ŽENY FIT 20 dní

CENA:   359 Kč/den ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ PRO ŽENY (MOŽNO I PRO MUŽE) ENERGETICKÁ HODNOTA 8000 kJ PROGRAM NA MĚSÍC BEZ SOBOT (PO - PÁ) Tento program je určen pro udržování zdravého životního stylu formou pravidelného stravování v 5-ti denních porcích. S tímto program získáte veškeré potřebné živiny, vitamíny i minerály. Budete se cítit plni energie a hlavně FIT! Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

7 180,00 Kč