Muži SLIM


           HUBNOUCÍ PROGRAM PRO MUŽE - ENERGETICKÁ HODNOTA 7000 kJ


  • Tento program je nutričně i kaloricky vyvážený tak, abyste se cítilI plnÍ energie, ale zároveň se zbavovali tuku.
  • Při správném dodržování programu alespoň po dobu 1 měsíce, je průměrný váhový úbytek 4 - 5 kg.
  • Díky správnému poměru živin se zbavujete tuku, ale svaly zůstávají.
  • Úbytek váhy je pozvolný, proto se nemusíte bát jo-jo efektu.
  • Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel.
  • Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

   VYBERTE SI Z NÁSLEDUJÍCÍCH HUBNOUCÍCH PROGRAMŮ:


MUŽI SLIM 40 DNÍ

329 Kč/DEN HUBNOUCÍ PROGRAM PRO MUŽE ENERGETICKÁ HODNOTA 7000 kJ PROGRAM NA 40 DNÍ (PO - PÁ) Tento program je nutričně i kaloricky vyvážený tak, abyste se cítilI plnÍ energie, ale zároveň se zbavovali tuku. Při správném dodržování programu alespoň po dobu 1 měsíce, je průměrný váhový úbytek 4 - 5 kg. Díky správnému poměru živin se zbavujete tuku, ale svaly zůstávají. Úbytek váhy je pozvolný, proto se nemusíte bát jo-jo efektu. Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

13 160,00 Kč 13 560,00 Kč

MUŽI SLIM 5 dní

   359 Kč/DEN HUBNOUCÍ PROGRAM PRO MUŽE ENERGETICKÁ HODNOTA 7000 kJ PROGRAM NA TÝDEN BEZ SOBOTY (PO - PÁ) Tento program je nutričně i kaloricky vyvážený tak, abyste se cítilI plnÍ energie, ale zároveň se zbavovali tuku. Při správném dodržování programu alespoň po dobu 1 měsíce, je průměrný váhový úbytek 4 - 5 kg. Díky správnému poměru živin se zbavujete tuku, ale svaly zůstávají. Úbytek váhy je pozvolný, proto se nemusíte bát jo-jo efektu. Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

1 795,00 Kč

MUŽI SLIM 20 dní

CENA:  349 Kč/den HUBNOUCÍ PROGRAM PRO MUŽE ENERGETICKÁ HODNOTA 7000 kJ PROGRAM NA MĚSÍC BEZ SOBOT (PO - PÁ) Tento program je nutričně i kaloricky vyvážený tak, abyste se cítilI plnÍ energie, ale zároveň se zbavovali tuku. Při správném dodržování programu alespoň po dobu 1 měsíce, je průměrný váhový úbytek 4 - 5 kg. Díky správnému poměru živin se zbavujete tuku, ale svaly zůstávají. Úbytek váhy je pozvolný, proto se nemusíte bát jo-jo efektu. Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

6 980,00 Kč