Muži FIT


         ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ PRO MUŽE - ENERGETICKÁ HODNOTA 10 000 kJ


  • Tento program je určen pro udržování zdravého životního stylu formou pravidelného stravování v 5-ti denních porcích.
  • S tímto program získáte veškeré potřebné živiny, vitamíny i minerály.
  • Budete se cítit plni energie a hlavně FIT!
  • Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel.
  • Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

  VYBERTE SI Z NÁSLEDUJÍCÍCH UDRŽOVACÍCH PROGRAMŮ:


MUŽI FIT 40 DNÍ

369 Kč/DEN ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ PRO MUŽE ENERGETICKÁ HODNOTA 10000 kJ PROGRAM NA 40 DNÍ  (PO - PÁ) Tento program je určen pro udržování zdravého životního stylu formou pravidelného stravování v 5-ti denních porcích. S tímto program získáte veškeré potřebné živiny, vitamíny i minerály. Budete se cítit plni energie a hlavně FIT! Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

14 760,00 Kč 15 160,00 Kč

MUŽI FIT 5 dní

  399 Kč/DEN ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ PRO MUŽE ENERGETICKÁ HODNOTA 10000 kJ PROGRAM NA TÝDEN BEZ SOBOTY (PO - PÁ) Tento program je určen pro udržování zdravého životního stylu formou pravidelného stravování v 5-ti denních porcích. S tímto program získáte veškeré potřebné živiny, vitamíny i minerály. Budete se cítit plni energie a hlavně FIT! Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

1 995,00 Kč

MUŽI FIT 20 dní

CENA  389 Kč/den ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ PRO MUŽE ENERGETICKÁ HODNOTA 10000 kJ PROGRAM NA MĚSÍC BEZ SOBOT (PO - PÁ) Tento program je určen pro udržování zdravého životního stylu formou pravidelného stravování v 5-ti denních porcích. S tímto program získáte veškeré potřebné živiny, vitamíny i minerály. Budete se cítit plni energie a hlavně FIT! Odpadne Vám starost o nákupy, vymýšlení receptů a přípravu jídel. Budete se stravovat zdravě, chutně, pravidelně a hlavně bez starostí!

7 780,00 Kč