Reference


Nejlepší krabičky, jaké jsem dosud měla! Jídla jsou velmi rozmanitá, chutná a také pěkně naaranžovaná. Jsem opravdu velice spokojená a všem Vás vřele doporučuji!

Jana R.


Milé Fit krabičky, odebírám vaši stravu 3. měsíc a zhubla jsem už 12 kg! Hlavně mě ale přestaly bolet klouby a vymizely mi postupně dlouholeté zdravotní problémy, což je pro mě naprosto osvobozující! Moc vám děkuji za vynikající jídlo, na které se vždycky těším a hlavně za ten úzasný lidský a individuální přístup, se kterým se člověk v dnešní době už málokdy setká.

Ještě jednou DĚKUJI!  A těším se na další dobroty od vás.

Vaše věrná zákaznice 

Mirka Záleská


Skvělá krabičkovka. Určitě doporučuji. 

Za mě je super i rozvoz, protože jsem pracovně často na jiných místech a je možnost pokaždé dovést jinam. To hodně oceňuji.

Díky a přeji spoustu spokojených klientů

Iva Smrková

Jste mojí první zkušeností s krabičkovou dietou a jsem velmi mile překvapená, že dieta nemusí být jen ,,chroupání zeleniny´´ a hladovění. Přijde mi, že jím vlastně úplně normální jídla, ale přitom krásně hubnu a hlavně nemám vůbec hlad. A s tím jsem měla u většiny diet velký problém. Držím 5. týden a mám dole už 6 kilo :-) jídlo máte skvělé a pokračovat budu rozhodně dál!

Ivana Korelusová

Jídlo je výborné, vždy čerstvé a chutné. Doporučuji.

Josef


Jsem moc spokojená a vřele doporučuji. Velmi milý a osobní přístup. Vždy mi bylo ve všem vyhověno. Odebírám již třetí týden a budu pokračovat i nadále, protože kila jdou dolů a jídlo je výborné. Děkuji a těším se na další krabičky :-)

Alena Z.


S krabičkami jsem velmi spokojena. Chutné a pestré jídlo,  výborný servis a skělý přístup.

DOPORUČUJI!

Jana Svobodová


Dobrý den,

chtěl bych Vám velice poděkovat za výborné jídlo a za Váš bezvadný přístup, se kterým jsem se dlouho nesetkal. Jsem velmi mile potěšen, že existují ještě takoví lidé, kteří se opravdu zajímají o své zákazníky a svoji práci dělají srdcem.

Držím Vám palce, ať máte mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já. Ikdyž jsem si jist, že ve Vašem případě to nebude žádný problém. Jste odborníci na svém místě.

S pozdravem

Pavel Škroupa


Jsem často dost pracovně vytížen a nestíhám si jídlo připravovat, ba ani nakupovat. Vaše krabičky mi udělaly obrovskou radost v tom, že mám vše připravené ,,až pod nos´´ a hlavně jídlo je vynikajicí. Jste důkazem toho, že i dieta může být opravu chuťově super. Jen tak dál!

Vladimír Š.                                  Chcete se podělit o své zkušenosti s námi?          

                                                    Zde máte možnost :-)